Zaproszenie na wystawę

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2012_05_PDI_wystawa.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej zaprasza od 9 maja do obejrzenia wystawy twórczości członków i podopiecznych stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Otwarcie wystawy odbędzie się w ramach towarzyszących Powiatowemu Dniowi Integracji „drzwi otwartych”, poświęconych prezentacji działalności i dorobku artystycznego organizacji pozarządowych działających w gminie Rawicz na rzecz osób niepełnosprawnych, które 9 maja  rozpoczną się w Ratuszu  o godz. 11.00.

• Płocki zespół właśnie ogłosił, że po 17 latach zawiesza działalność, że wiosną 2020 r. odbędzie się pożegnalna trasa. Lepiej odejść za wcześnie niż za późno - wtedy powrót będzie miał większy sens.