Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

b_0_160_16777215_00_images_stories_Galerie_2019_03_konkurs_plastyczny_2019.jpgMuzeum Ziemi Rawickiej oraz Dom Kultury w Rawiczu zapraszają do wzięcia udziału w Amatorskim Konkursie Twórczości Plastycznej. Od piątej edycji patronem konkursu jest Roman Dworak, przedwcześnie zmarły rawicki rzeźbiarz i malarz.

W konkursie mogą uczestniczyć osoby mające ukończone 16 lat, bez tytułu licencjata lub magistra sztuki, zamieszkałe w powiecie rawickim bądź pochodzące z tego regionu lub związane z działalnością instytucji kultury powiatu rawickiego. Prace, wykonane w dowolnej technice, należy dostarczyć wraz z kartą zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 kwietnia 2019 roku do biura Muzeum Ziemi Rawickiej, znajdującego się na piętrze ratusza. Rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród i wernisaż odbędą się 18 maja 2019 roku, podczas tegorocznej Nocy Muzeów.

Regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia można pobrać tutaj.